لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی گروه مهندسي شيمي دانشکده مهندسی ( سال تحصیلی ۱۳۹۶ - ترم ۱ )

  1. شیمی تجزیه ( دکتر طاهره حیدری)
  2. آزمایشگاه شیمی تجزیه ( دکتر فاطمه بوسعیدی)
  3. آزمایشگاه شیمی تجزیه ( دکتر بهجت دیمی نیت)
  4. آزمایشگاه شیمی تجزیه ( دکتر بهجت دیمی نیت)
  5. نقشه کشی صنعتی -1 ( دکتر هاشم شاهوار)
  6. نقشه کشی صنعتی -1 ( دکتر هاشم شاهوار)
  7. نقشه کشی صنعتی -1 ( دکتر ریحانه اکبری)
  8. نقشه کشی صنعتی -1 ( دکتر هاشم شاهوار)
  9. نقشه کشی صنعتی -1 ( دکتر مصطفی قناد)
  10. نقشه کشی صنعتی -1 ( دکتر محمدهادی امینی)
  11. برنامه نویسی کامپیوتر ( دکتر محمدتقی حامدموسویان)
  12. برنامه نویسی کامپیوتر ( دکتر سیدحیدر رجایی شوشتری)
  13. محاسبات عددی ( دکتر سیدحسین مظلومی)
  14. آزمایشگاه شیمی عمومی ( دکتر سید حسن کاظمی ریابی)
  15. آزمایشگاه شیمی عمومی ( دکتر سید حسن کاظمی ریابی)
  16. آزمایشگاه شیمی عمومی ( دکتر سید حسن کاظمی ریابی)
  17. آزمایشگاه شیمی عمومی ( دکتر سید حسن کاظمی ریابی)
  18. آزمایشگاه شیمی آلی ( دکتر تکتم افروغ)
  19. آزمایشگاه شیمی آلی ( دکتر آرزو محمدی نژاد)
  20. استاتیک و مقاومت مصالح ( دکتر مهران کدخدایان)
  21. استاتیک و مقاومت مصالح ( دکتر مجتبی ایزدی)
  22. استاتیک و مقاومت مصالح ( دکتر عارف افشارفرد)
  23. شیمی آلی ( دکتر علی شیری)
  24. شیمی آلی ( دکتر عباسعلی اسماعیلی)
  25. شیمی آلی ( دکتر علی شیری)
  26. ریاضیات مهندسی ( دکتر مجید بنی ادم)
  27. کارگاه نرم افزار مهندسی ( دکتر محمدتقی حامدموسویان)
  28. کارگاه نرم افزار مهندسی ( دکتر محمدتقی حامدموسویان)
  29. کارگاه نرم افزار مهندسی ( دکتر محمدتقی حامدموسویان)
  30. کارگاه نرم افزار مهندسی ( دکتر محمدتقی حامدموسویان)
  31. کارگاه نرم افزار مهندسی ( دکتر محمدتقی حامدموسویان)
  32. آزمایشگاه مکانیک سیالات ( دکتر احمد صابری)
  33. آزمایشگاه مکانیک سیالات ( دکتر احسان سوختانلو)
  34. آزمایشگاه مکانیک سیالات ( دکتر علی کیانی فر)
  35. سینتیک و طرح رآکتور ( دکتر علی احمدپور)
  36. سینتیک و طرح رآکتور ( دکتر سیدمصطفی نوعی باغبان)
  37. انتقال جرم ( دکتر اکبر شاهسوند)
  38. کاربردریاضیات درمهندسی شیمی ( دکتر الهام یساری)
  39. ترمودینامیک -1 ( دکتر بابک امین شهیدی)
  40. ترمودینامیک -1 ( دکتر بابک امین شهیدی)
  41. ترمودینامیک -2 ( دکتر رضا قشلاقی)
  42. ترمودینامیک -2 ( دکتر رضا عارفی نیا)
  43. ترمودینامیک -2 ( دکتر )
  44. آزمایشگاه انتقال حرارت ( دکتر سیدعلی ناقدی فر)
  45. آزمایشگاه انتقال حرارت ( دکتر علی اسماعیلی)
  46. آزمایشگاه انتقال حرارت ( دکتر سیدمحمد وحید حسینی)
  47. آزمایشگاه انتقال حرارت ( دکتر محمدباقر آیانی)
  48. عملیات واحد -1 ( دکتر سیدمحمود موسوی)
  49. عملیات واحد -1 ( دکتر مجید پاکیزه)
  50. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر وحید زینلی)
  51. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر وحید زینلی)
  52. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر حجت بنازاده)
  53. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر حجت بنازاده)
  54. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر علی فرزانه)
  55. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر علی فرزانه)
  56. آزمایشگاه عملیات واحد ( دکتر حجت بنازاده)
  57. عملیات واحد -2 ( دکتر مجید پاکیزه)
  58. عملیات واحد -2 ( دکتر مجید پاکیزه)
  59. طرح و اقتصاد ( دکتر زهرا مقصود)
  60. شیمی فیزیک ( دکتر علی نخعی پور)
  61. شیمی فیزیک ( دکتر علی نخعی پور)
  62. آزمایشگاه شیمی فیزیک ( دکتر طاهره ضیائی سیستانی)
  63. آزمایشگاه شیمی فیزیک ( دکتر طاهره ضیائی سیستانی)
  64. آزمایشگاه شیمی فیزیک ( دکتر طاهره ضیائی سیستانی)
  65. آزمایشگاه شیمی فیزیک ( دکتر طاهره ضیائی سیستانی)
  66. آزمایشگاه شیمی فیزیک ( دکتر طاهره ضیائی سیستانی)
  67. موازنه جرم و انرژی ( دکتر اکبر شاهسوند)
  68. موازنه جرم و انرژی ( دکتر احسان سلجوقی)
  69. انتقال حرارت -1 ( دکتر سیدمصطفی نوعی باغبان)
  70. انتقال حرارت -2 ( دکتر نفیسه فرهادیان)
  71. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  72. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  73. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  74. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر احمد فنائی شیخ الاسلامی)
  75. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  76. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  77. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  78. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  79. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  80. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  81. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  82. آزمایشگاه کنترل فرآیند گاز ( دکتر محمدحسین واحدی)
  83. مکانیک سیالات -1 ( دکتر جواد سرگلزائی)
  84. مکانیک سیالات -2 ( دکتر حسینعلی اخلاقی امیری)
  85. مکانیک سیالات -2 ( دکتر حسینعلی اخلاقی امیری)
  86. کارگاه نرم افزار مهندسی شیمی ( دکتر سیدحیدر رجایی شوشتری)
  87. کارگاه نرم افزار مهندسی شیمی ( دکتر اسماعیل مرادیان باجگیران)
  88. کارگاه نرم افزار مهندسی شیمی ( دکتر سیدحیدر رجایی شوشتری)
  89. کارگاه نرم افزار مهندسی شیمی ( دکتر مریم پهلوان)
  90. کنترل فرآیند -1 ( دکتر مهدی پناهی)
  91. کنترل فرآیند -2 ( دکتر محمدعلی فنائی شیخ الاسلامی)
  92. کنترل فرآیند -2 ( دکتر محمدعلی فنائی شیخ الاسلامی)
  93. بیوشیمی عمومی ( دکتر احمد آسوده)
  94. انتقال وتوزیع گاز ( دکتر مرتضی مغربی)
  95. فرآیندهای پالایش ( دکتر علی دشتی)
  96. فرایندهای پتروشیمی ( دکتر علی دشتی)
  97. کارآموزی ( دکتر )
  98. پروژه ( دکتر )
  99. مبانی مهندسی پلیمر ( دکتر زهرا مقصود)
  100. خوردگی ( دکتر رضا عارفی نیا)
  101. خوردگی ( دکتر رضا عارفی نیا)
  102. مهندسی محیط زیست ( دکتر سیدمحمود موسوی)
  103. مهندسی احتراق ( دکتر محمد مقیمان)
  104. فرایند های صنایع گاز ( دکتر سیدحسین مظلومی)
  105. مهندسی بیوشیمی ( دکتر محمود اخوان مهدوی)
  106. مهندسی بیوشیمی ( دکتر محمود اخوان مهدوی)